Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Regulátor Elektronikon® Nano™

OVLÁDANIE

Regulátor Elektronikon® Nano™

Nanoᵀᴹ je najmenší regulátor v našom rade Elektronikon®, ponúka však nevšedné možnosti pripojenia. Maximalizuje výkon kompresora G pomocou ovládania a monitorovania prostredníctvom aplikácie a bezdrôtových aktualizácií. Nenechajte si ujsť pokročilý výkon. Nové funkcie, ktoré je možné bezpečne stiahnuť, sa automaticky sprístupňujú na kompresore riadenom regulátorom Nanoᵀᴹ. Získavajte upozornenia v reálnom čase na akékoľvek problémy súvisiace s kompresorom na počítač alebo mobilné zariadenie.

Špičková skúsenosť s regulátorom Elektronikon®
Regulátor Nanoᵀᴹ je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov a má prehľadný displej, ktorý sa ľahko používa.

Optimalizovaný výkon kompresora
Pokročilé riadiace algoritmy, ako je napríklad energeticky úsporná funkcia oneskoreného druhého zastavenia, optimalizujú účinnosť a spoľahlivosť vášho kompresora G.

Diaľkové ovládanie
Pomocou pripojenia Bluetooth® smartfónu alebo tabletu a aplikácie SMARTLINK môžete kompresor G zapnúť/vypnúť, nastaviť tlak a dokonca aj nastaviť týždenný časovač.

Monitorovanie z ľubovoľného miesta
Pomocou aplikácie SMARTLINK môžete sledovať všetky relevantné dátové body s jasnými a stručnými súhrnmi, ktoré sa doručia priamo do vášho počítača alebo mobilného zariadenia.

Neustále sa zlepšujúci kompresor

Nanoᵀᴹ je jediný regulátor, ktorý umožňuje bezdrôtové aktualizácie. Vďaka tomu vám už nikdy neuniknú inovatívne funkcie, nové algoritmy energetickej účinnosti alebo iné vylepšenia. Prostredníctvom zabezpečeného prenosu sa automaticky odosielajú do regulátora Nanoᵀᴹ a vy sa môžete rozhodnúť pre ich inštaláciu. Takto bude váš kompresor skutočne pripravený na budúcnosť.

SMARTLINK

Regulátor Nanoᵀᴹ a aplikácia SMARTLINK predstavujú výkonnú kombináciu, ktorá vám výrazne uľahčí prácu.