Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Kompresory

ATLAS COPCO

Stacionárne kompresory

Kompresory a ostatné systémy pre úpravu stlačeného vzduchu Atlas Copco garantujú efektívne využívanie zdrojov – zníženú spotrebu elektriny a následné zníženie prevádzkových nákladov. Inteligentné modulárne kompresory Atlas Copco sú vhodné pre každú priemyselnú výrobu.

Atlas Copco so svojou už viac ako 130 ročnou tradíciou vývoja a výroby zariadení patrí medzi najväčších dodávateľov kompresorovej techniky na svete.

Bez ohľadu na to, aký máte typ prevádzky, sme si istí, že máme správne riešenie vhodné pre vašu výrobu.

RADA G

Olejové dielenské

RADA GA, GA+

Olejové priemyselné

RADA GA VSD+, VSDs

Olejové priemyselné

RADA LE, LT, Automan

Olejové piestové

RADA SF, SF+

Bezolejové scrollové

RADA LF, LFx, LFxD

Bezejové piestové
OLEJOVÉ, BEZOLEJOVÉ A PIESTOVÉ

Rozdelenie kompresorov

Olejové kompresory

Olejové kompresory je možné použiť takmer pre všetky aplikácie, kde nie je potrebný 100 % čistý vzduch bez zbytkového oleja. Vzduch je možné upravovať filtráciou a základným či dodatočným sušením.

Bezolejové kompresory

Bezolejové kompresory sú špeciálne navrhnuté pre vaše aplikácie, kde je kvalita vzduchu nevyhnutne dôležitá pre váš koncový produkt a výrobný proces ako sú farmaceutické spoločnosti, pivovarníctvo, potravinársky priemysel a chemický priemysel.

Piestové kompresory

Piestové kompresory sú určené pre menšie aplikácie a dielenské potreby. V potravinárskom priemysle sa najviac používajú na fúkanie PET fliaš.

GA 11 - 30 FLX

Dvojrýchlostné kompresory GA FLX

NOVINKA

Skrutkové kompresory s tlakom 4 – 13 barov a s dvomi úrovňami otáčok GA FLX od spoločnosti Atlas Copco je úplne nový typ kompresora: skrutkový kompresor s dvomi úrovňami otáčok. GA FLX bol vyvinutý a skonštruovaný tak, aby vám poskytol dvojcifernú úsporu energie, akú nedokáže dosiahnuť žiadny kompresor s pevnými otáčkami, flexibilitu nastavenia tlaku a optimálny prietok pri akomkoľvek tlaku.

Úspory až do

50%

Ochrana vašich systémov a procesov

Upravený vzduch pomáha predchádzať korózii potrubia, poškodeniu výrobkov, predčasnému zlyhaniu pneumatických zariadení a k zvýšeniu produkcie.

Správa kvality vášho konečného výrobku

Kompletný sortiment kondenzačných a adsorbčných sušičov s rosnými bodmi od +3 do –70 °C na zabezpečenie správnej kvality vzduchu pre Vaše aplikácie.

Energeticky účinné sušiče vzduchu

Všetky naše sušiče stlačeného vzduchu sú navrhnuté tak, aby pracovali čo najefektívnejšie z hľadiska spotreby energie a boli šetrné k životnému prostrediu.
Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike