Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada LF, LFx, LFxD

ATLAS COPCO

Rada Rada LF, LFx, LFxD

Bezejové piestové

Bezolejové hliníkové piestové vzduchové kompresory od spoločnosti Atlas Copco sú spoľahlivé a vyžadujú len nízke prevádzkové náklady. Kompresory LF sú 100 % bezolejové a pracujú pri najnižších prevádzkových teplotách v odvetví a súčasne vytvárajú vzduch vysokej kvality.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

11,16 m³/h - 55,8 m³/h

VÝKON MOTORA

1,5 kW - 7,5 kW

KAPACITA FAD l/s

3,1 l/s - 15,5 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Bezolejové piestové kompresory
LF, LFx, LFxD

Jednostupňové bezolejové recipročné kompresory LF sú navrhnuté na prácu s maximálnym prevádzkovým tlakom 10 bar a kapacitou od 3,1 do 15,5 l/s pri frekvencii 50 Hz. Ideálne, keď zápasíte s obmedzenými priestorovými možnosťami. Kompresor je priamo spojený s motorom, ktorý je navrhnutý z ľahkých materiálov, ako je hliník, a poskytuje vynikajúce vlastnosti chladenia. 

Vzduch 100 % bez oleja

Priemyselné bezolejové hliníkové piestové kompresory LF poskytujú 100 % čistý vzduch, ktorý predstavuje nulové riziko kontaminácie, poškodenia alebo výroby nebezpečných produktov, ako aj straty z dôvodu prevádzkových prestojov.

Vyberte si nákladovo efektívny kompresor

Inovatívny bezolejový hliníkový kompresor LF od spoločnosti Atlas Copco je navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšiu možnú kvalitu vzduchu pri nízkych nákladoch a spĺňal podmienky, v ktorých nie je možné tolerovať olej.

Dentálny vzduchový kompresor

Ako popredná svetová spoločnosť v oblasti vzduchových kompresorov máme bezkonkurenčné skúsenosti s vývojom vzduchových kompresorov pre všetky aplikácie. Dentálny vzduchový kompresor nie je iný. Venujeme veľa času vývoju najlepších vzduchových kompresorov pre dentálne ordinácie. Vieme, že nechcete mať starosti so vzduchom na dentálne použitie. Dentálny vzduchový kompresor LFx od spoločnosti Atlas Copco tento cieľ spĺňa. Je to kompaktná dentálna jednotka, ktorá vyrába stlačený vzduch 100 % bez obsahu oleja s certifikáciou triedy 0. Ideálne pre vašu prax.

Vysoká spoľahlivosť

Naše kompresory LF ponúkajú vyšší výkon a predĺženú životnosť produktu vďaka jedinečnej, robustnej konštrukcii a optimálnej kombinácii kvalitných materiálov. Komponenty a servisné body modelu LF sú ľahko prístupné. Nízke prevádzkové náklady aj po dlhom čase používania.

Flexibilné a odolné

Široký rozsah s rôznym výkonom (2 – 10 hp) a dodávka voľného vzduchu (FAD) pri 50 Hz a 60 Hz. Vysokokvalitné materiály pre prvotriedny výkon a dlhú životnosť.

Kompresná technológia

V prípade kompresie s olejovým vstrekovaním, dokonca aj filtrovanej, vždy existuje možnosť, že vo vzduchu zostanú olejové výpary, aerosóly alebo iné kontaminanty. Bezolejová technológia spoločnosti Atlas Copco prináša vzduch 100 % bez obsahu oleja. Okrem čistého vzduchu pre vašich pacientov a nástroje to znamená aj dlhšiu životnosť kompresora s iba minimálnou obsluhou a absolútne bez potreby výmeny oleja.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike