Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada SF, SF+

ATLAS COPCO

Rada SF 1 - 22

Bezolejové scrollové

Spoločnosť Atlas Copco patrí medzi jedného z najodbornejších výrobcov špirálových vzduchových kompresorov. Bezolejové špirálové kompresory SF a SF+ dodávajú absolútne čistý vzduch bez oleja s najvyššou energetickou účinnosťou. Tento spoľahlivý špirálový kompresor je umiestnený v malom puzdre, výsledkom čoho je malý pôdorys.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

6,8 m³/h - 146,9 m³/h

VÝKON MOTORA

1,5 kW - 22 kW

KAPACITA FAD l/s

1,9 l/s - 40,8 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Špirálové bezolejové kompresory 
SF 1 – 6 (1,5 – 5,5 kW) / SF+ 2 – 22 (2,2 – 22 kW)

Rada SF reaguje na vaše požiadavky prostredníctvom inovatívnych technológií a najvyššej energetickej účinnosti bez kompromisov v bez olejovej kvalite. Rad SF a SF+ sú plne nabité najmodernejšími funkciami, ako je špičkový regulátor Elektronikon®. Viacšpirálové jednotky SF+ 8-22 prinášajú výhody modulárneho systému, ktorý využíva dva až štyri kompresorové moduly integrované do jedného krytu. Regulátor Elektronikon® nepretržite monitoruje stav každého elementu a spúšťa a zastavuje kompresné elementy, čím zabezpečuje, aby výstup stlačeného vzduchu zodpovedal dopytu po vzduchu. 

Vzduch 100 % bez oleja

Pretože stlačený vzduch bez oleja je požiadavkou v mnohých výrobných procesoch, zabezpečujeme konzistentný vzduch bez obsahu oleja tým, že zabraňujeme preniknutiu oleja do vášho systému stlačeného vzduchu.

Nízke nároky na údržbu

Boli redukované pohyblivé diely, čím sa dosiahla dlhá prevádzková životnosť s minimálnymi servisnými zásahmi.

Certifikované

SF a SF+ majú certifikáciu triedy 0 (ISO 8573-1), čo označuje nulové riziko kontaminácie, poškodenia alebo nebezpečných produktov a strát spôsobených prevádzkovými prestojmi.

Energetická účinnosť

Špirálové kompresory SF sú štandardne vybavené motormi IE3 so špičkovou účinnosťou. Spotreba energie bez záťaže je eliminovaná vďaka jednoduchému ovládaniu spustenia/zastavenia.

SF+ pre flexibilné ovládanie

Kým model SF obsahuje štandardný pneumatický regulátor, model SF+ sa dodáva so systémom Elektronikon®. Tento regulátor možno prispôsobiť špecifickým potrebám pomocou doplnkových snímačov, digitálnych kontaktov, špecializovanej zbernice, internetu a funkcií založených na komunikácii pomocou SMS.

Tichá prevádzka

Špirálové kompresory SF a SF+ pracujú s veľmi nízkymi otáčkami, v dôsledku čoho je ich prevádzka veľmi tichá, len 53 dB(a).

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike