Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada F

ATLAS COPCO

Sušič vzduchu s chladiacim médiom rady F

Kondenzačné sušiče

Sušiče vzduchu s chladiacim médiom rady F od spoločnosti Atlas Copco udržiavajú Váš systém stlačeného vzduchu v optimálnom stave, pretože účinne a spoľahlivo odstraňujú vlhkosť. Vďaka stabilnému tlakovému rosnému bodu na úrovni len 7 °C sú tieto kompaktné sušiče s malými nárokmi na údržbu kompatibilné s väčšinou kompresorových technológií a aplikácií.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3/hod

18 - 468 m3/hod

PRÍKON SUŠIČA kW

0,12 - 1,24 kW

KAPACITA FAD l/s

5 - 130 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Kondenzačné sušiče
Rada F

Sušiče vzduchu s chladiacim médiom radu F 5 – 130 od spoločnosti Atlas Copco udržiavajú váš systém stlačeného vzduchu v optimálnom stave, pretože účinne a spoľahlivo odstraňujú vlhkosť. Vďaka stabilnému tlakovému rosnému bodu na úrovni len 7 °C sú tieto kompaktné sušiče s malými nárokmi na údržbu kompatibilné s väčšinou kompresorových technológií a aplikácií. Výstupný vzduch z kompresora dosahuje 100 % vlhkosť. Dochladzovače a vypúšťacie prvky sú prvou líniou obrany pred vodou vo vašom systéme. Naše sušiče eliminujú zvyškovú vlhkosť na zabezpečenie úplne suchého vzduchu pre aplikácie, v ktorých sa vyžaduje zvýšená kvalitu vzduchu.

Rýchla inštalácia a jednoduchá prevádzka

Kompaktný pôdorys iba 0,13 m2. Jednoduchý vertikálny dizajn. Rýchla inštalácia typu Plug-and-play. Ukazovateľ rosného bodu na overenie kvality vzduchu.

Silný výkon

Stabilný tlakový rosný bod len 7 °C. Jednoduchý a osvedčený dizajn. Kvalitné komponenty.

Nízke nároky na údržbu

Dlhé servisné intervaly. Jednoduchý prístup ku kľúčovým komponentom.

Úspory nákladov

Efektívny chladiaci systém zabezpečuje nízke náklady na energiu. Zvýšená životnosť nástrojov a zariadení. Menej opráv nástrojov, strojov a potrubí.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch