Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada BD, BD+

ATLAS COPCO

Sušiče s pohlcovačom vlhkosti BD, BD+

Adsorbčné sušiče

Energeticky účinné systémy sušičov stlačeného vzduchu. Ideálne na vysoký objem dodávok vzduchu, nepretržité používanie a pre kritické procesy. S pokročilým monitorovaním a reguláciou.
Sušiče BD a BD+ sú určené na prácu s olejom mazanými alebo bez olejovými kompresormi.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3/hod

360 - 10 800 m3/hod

PRÍKON SUŠIČA kW

2,2 - 79 kW

KAPACITA FAD l/s

100 - 3 000 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Adsorbčné sušiče
Rada BD, BD+

Energeticky účinné systémy sušičov stlačeného vzduchu. Ideálne na vysoký objem dodávok vzduchu, nepretržité používanie a pre kritické procesy. S pokročilým monitorovaním a reguláciou. Sušiče vzduchu s pohlcovačom vlhkosti bez ohrevu CD+ sú najjednoduchšie a na prefukovanie používajú len stlačený vzduch, čím sa minimalizujú elektrické pripojenia.

Štandard najvyššej kvality v odvetví potravinárstva

Certifikácia ISO 22000 pre náš bezolejový výrobný závod v belgických Antverpách. Systém riadenia bezpečnosti potravín sa využíva v prípade všetkých našich bezolejových skrutkových vzduchových kompresorov triedy 0 typu Z a príslušných sušičov a filtrov.

Jednoduchá inštalácia

Dodávané pripravené na použitie, aby sa zabránilo vzniku skrytých inštalačných nákladov. Všetky komponenty vrátane tlmičov, snímačov a riadiacej jednotky sú namontované na plnom základovom ráme so zabudovanými otvormi na vidlice vysokozdvižného vozíka.

Dlhšie servisné intervaly

V porovnaní so štandardným aktivovaným oxidom hlinitým môže používanie perličkových materiálov na pohlcovanie vlhkosti vysokej kvality zdvojnásobiť životnosť zostavy. Nehrdzavejúca oceľ výrazne predĺži servisné intervaly ventilov, zníži výpadky výroby a náklady na údržbu

Optimálna trvácnosť

Predĺžte životnosť svojich vzduchových sušičov s pohlcovačom vlhkosti. Osvedčená, odolná konštrukcia umožňuje prechod na vysokokvalitné ventily z nehrdzavejúcej ocele.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch