Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Smartlink

SMARTLINK

Monitorovací systém stlačeného vzduchu

Najistejší spôsob, ako dosiahnuť optimálnu účinnosť a maximálnu dostupnosť zariadenia na stlačený vzduch, je vždy vedieť, aký je stav zariadenia, a schopnosť reagovať na tento stav.

Systém SMARTLINK zachytáva živé údaje zo zariadenia na stlačený vzduch a zostavuje ich do jasných prehľadov. Jedným pohľadom môžete skontrolovať prevádzkyschopnosť, energetickú účinnosť a stav celej inštalácie.

Systém ďalej umožňuje lepšie vás podporovať. Efektívne plánovanie servisu a manipulácia s dielmi vám poskytnú viac hodín prevádzky stroja. Vylepšenia dizajnu produktov identifikované pomocou údajov získaných na mieste zvýšia spoľahlivosť vášho systému stlačeného vzduchu na vyššiu úroveň.

SMARTLINK

Vyberte si úroveň systému

SMARTLINK

Uptime

Pracujú vaše kompresory tak, ako by mali? Rýchly pohľad na panel systému SMARTLINK vám to prezradí. Systém SMARTLINK Uptime údaje nahráva každých 5 minút, takže ste stále v obraze. Ak sa vyskytne problém, systém SMARTLINK vás prostredníctvom vlastných oznámení vyzve, aby ste okamžite podnikli opatrenia. Včasná reakcia je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť neočakávaným prestojom.

SMARTLINK

Energy

Systém SMARTLINK Energy ponúka jednoduché sledovanie spotreby energie vašej inštalácie stlačeného vzduchu. Získajte rýchly prehľad na paneli alebo sa ponorte hlbšie do prispôsobených zostáv. Energetické odporúčania sú jedinečné na základe skutočných pracovných podmienok vašej výroby a predstavujú skutočné príležitosti na zlepšenie účinnosti vášho vzduchového systému.

SMARTLINK

AIRnet

Aby bola výroba „inteligentná“, potrebuje údaje. Veľa údajov. Snímače SMARTAIRnet ponúkajú riešenie na zhromažďovanie týchto cenných informácií vo vašej výrobe. Pridajte inteligentné snímače tlaku, prietokomery a snímače rosného bodu do inštalácie vzduchového rozvodu, pripojte ich pomocou systému SMARTLINK a získate odporúčania na zlepšenie výkonu celého vzduchového systému.

Dosiahnite vyššiu energetickú účinnosť

Prispôsobené prehľady a odporúčania na zlepšenie energetickej účinnosti kompresorovej miestnosti.

Zvýšenie prevádzkyschopnosti

Ak sa vyskytne problém, systém SMARTLINK vás vyzve, aby ste prijali opatrenie. So servisným plánom úplnej zodpovednosti spoločnosť Atlas Copco tento problém za vás proaktívne vyrieši.

Zlepšenie celkového stavu

Systém SMARTLINK sleduje všetky dôležité znaky vášho zariadenia na stlačený vzduch a poskytne vám ich kedykoľvek a kdekoľvek.

Urobte svoju výrobu inteligentnou

Aby bola výroba „inteligentná“, potrebuje údaje. Pripojením všetkých zariadení so stlačeným vzduchom v celej výrobe môžete optimalizovať výkon celej inštalácie.

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike