Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada GA VSD+, VSDs

ATLAS COPCO

Rada GA VSD+, VSDs 5 -110

Olejové priemyselné

Technológia pohonu s premenlivými otáčkami (VSD) spoločnosti Atlas Copco dôsledne sleduje potrebu vzduchu automatickým nastavením otáčok motora, čoho výsledkom je až 50 % úspora energie. V kombinácii s inovatívnym patentovaným motorom iPM (vnútorný permanentný magnet) (IE4) dosahuje GA VSD⁺ vysokú úsporu energie.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

30,2 m³/h - 5 082 m³/h

VÝKON MOTORA

5,5 kW - 500 kW

KAPACITA FAD l/s

8,4 l/s - 1 410 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Rotačné skrutkové kompresory so vstrekovaním oleja
GA 30+ – 110 VSD+

Spoločnosť Atlas Copco prináša skutočne prelomový kompresor GA VSDS vhodný pre generáciu, ktorá má komplexné požiadavky. Kompresory GA VSDS  zabezpečujú až 50 % úsporu energie. Ako? Pozorovaním každého jedného komponentu kompresora a hľadaním riešení, ako by sme ho mohli vylepšiť.

Objavte nový model GA 22-37 VSDS

Naša revolučná technológia je prvýkrát dostupná v rade GA 22-37 VSDs. Hľadáte prevratný kompresor, ktorý poskytuje špičkový výkon? Našli ste ho.

Neuveriteľná účinnosť

Neuveriteľná účinnosť, ktorá vedie k nízkym celkovým nákladom na prevádzku. Zameranie sa na udržateľnosť, ktoré Vám umožní splniť aj tie najprísnejšie požiadavky zákazníkov. Potrebná spoľahlivosť, aby Ste splnili svoje požiadavky na stlačený vzduch. Najnovšie funkcie a možnosti pripojenia, aby Ste mohli naplno využívať konektivitu.

Rekuperácia energie

Naše kompresory s olejovým vstrekovaním využívajú integrovaný systém rekuperácie energie. Rekuperuje až 78 % energie z motora a olejového okruhu elementu.

Inteligentné pripojenie

Regulátor Elektronikon® Touch ponúka najnovšie možnosti pripojenia s množstvom možností ovládania a monitorovania a inteligentnými algoritmami na optimalizáciu výkonu vášho kompresora. Všetky sú dostupné na diaľku vďaka platforme SMARTLINK. V neposlednom rade kompresor GA VSDˢ plne podporuje technológiu OPC UA pre bezproblémové pripojenie a komunikáciu s vašim ďalším produkčným zariadením.

Špičková technológia

Systém inteligentného termostatického ovládania kompresorov VSDs (STC) zaručuje, že kompresory VSDs vždy pracujú s optimálnou teplotou oleja, aby boli efektívnejšie a spoľahlivejšie. Navyše sa automaticky spustí Režim Boost Flow (zvýšenie prietoku), čím získate o niečo viac energie a zároveň chráni pred nákladnými odstávkami.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike