Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada OSC

ATLAS COPCO

Separátor olej/voda OSC 12-2500

Separátory oleja

Príliš veľa separátorov oleja a vody ponúka len nízku kvalitu a používanie, ktoré má od jednoduchosti ďaleko. Nikdy viac! Separátor OSC spoločnosti Atlas Copco vám umožňuje dodržiavať miestne nariadenia a chrániť životné prostredie vďaka bezkonkurenčnej presnosti filtrácie a bezproblémovej údržbe.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
MODEOVÁ RADA

OSC 12 - 2 500

VÝKON Nm³/h

54 - 11 250 Nm³/h

VÝKON l/s

15 - 3 125 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Separátory voda / olej
OSC 12 – 2 500

Efektívna a bezproblémová úprava kondenzátu bez námahy
Olej sa oddeľuje efektívnejšie vďaka inovatívnej dvojstupňovej filtračnej technológii
Striktné normy pre čistotu vody nepredstavujú žiadny problém, pretože separátor OSC zabezpečujú extrémne vysokú čistotu
Cartridges, teda kazety a filtračné vrecká, ktoré zachytávajú filtrovaný olej, uľahčujú a znižujú znečistenie kondenzátu

Výhody dvojitej filtrácie

Separátor OSC využíva dômyselnú technológiu trojitej filtrácie s polypropylénom a aktívnym uhlím, ktorá odstraňuje širšiu škálu typov olejov a dokáže dosiahnuť čistotu vody už od 5 ppm. K dispozícii sú kazety s organickým ílom, ktoré absorbujú hutnejšie emulzie. Na optimalizáciu svojho výkonu monitoruje separátor OSC správny priechod vody a nasýtenie polypropylénového filtra. Testovací vývod zjednodušuje overenie výkonu filtrácie.

Bezproblémová údržba

Separátor OSC sa dodáva s niekoľkými menšími polypropylénovými vreckami pre naše väčšie jednotky a ľahko odnímateľnými kazetami z aktívneho uhlia a organického ílu. To zjednodušuje údržbu a skracuje čas potrebný na údržbu.

Kompletný rad

Separátor OSC sa dodáva v rôznych typoch a veľkostiach, aby vám poskytol maximálnu flexibilitu. Existujú malé jednorazové a väčšie opraviteľné modely. OSC 12-625 sú dvojstupňové, zatiaľ čo OSC 1250-2500 sú trojstupňové jednotky. V prípade modelu OSC 2500 rozdeľovač prietoku rovnomerne rozdeľuje prietok medzi dve jednotky.

Ešte jeden bonus

K používateľskej prívetivosti separátora OSC prispieva aj extrémne dlhý servisný interval 4 000 hodín, ktorý zaisťuje optimálnu dobu prevádzkyschopnosti.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch