Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Autorizovaný servis

ATLAS COPCO

Vždy perfektná kondícia Vašich zariadení

Každý diel kompresora podlieha opotrebovaniu a musí sa v konkrétnych intervaloch vymieňať. Ako výrobca presne vieme, ktoré diely bezolejového, piestového alebo skrutkového kompresora a v akom časovom horizonte je potrebné vymeniť. Vieme ich ponúknuť v jednom balení alebo v servisnej sade, čo Vám šetrí čas aj prostriedky. Vyhnite sa poškodeniu alebo zníženiu výkonnosti vzduchových kompresorov alebo vákuových čerpadiel. Chráňte sa pred znečistením prachom a nečistotami originálnymi vzduchovými filtrami a separátormi na kompresory.

FILTRE A SEPARÁTORY

Originálne náhradné diely

OLEJE A MAZIVÁ

Originálne náhradné diely

SERVISNÉ SADY

Originálne náhradné diely
ATLAS COPCO

Prečo si vybrať originálne diely ?

Autorizovaný servis

Každý komponent Vášho kompresora je životne dôležitý pre jeho celkový výkon a poskytuje Vám spoľahlivosť, dlhú životnosť a energetickú účinnosť, akú očakávate. Preto je každý diel a mazivo odborne navrhnuté, vyrobené a testované podľa najprísnejších noriem. Preto používanie neoriginálnych náhradných dielov ohrozuje celý váš vzduchový systém.

Len originálne diely a príslušenstvo vzduchových kompresorov boli skutočne navrhnuté pre váš kompresor. Zachovávajú pôvodnú integritu systému a zabezpečujú úroveň výkonnosti, ktorú od svojich zariadení očakávate.

SERVIS S FIXNOU CENOU

Najlepšie kompresorové diely a údržba

Vyhnite sa finančným prekvapeniam. V našom servise s fixnou cenou sa kombinuje skúsenosť technikov vyškolených na prácu v prevádzke s kvalitou originálnych kompresorových dielov.

Servis s fixnou cenou má jasne stanovenú cenu za každú údržbu. Rozsah údržby je navrhnutý na základe konkrétnych potrieb výroby. Aby sme obmedzili prestoje výroby a umožnili vám efektívne si rozložiť zdroje, údržba je naplánovaná vopred. Navyše, aby boli vaše náklady na inventár a manipuláciu s dielmi minimálne, diely dodávame presne načas.

Zaručená výkonnosť

Originálne diely vzduchových kompresorov zachovajú integritu vášho systému a zaistia optimálnu výkonnosť po celú dobu jeho životnosti.

Maximálna prevádzkyschopnosť

Používanie originálnych dielov vzduchových kompresorov a správnych kompresorových olejov zvyšuje dostupnosť a predlžuje životnosť vášho zariadenia.

Generálne opravy

Dosiahnite optimálnu efektívnosť inovovaním kľúčových komponentov kompresorov. Generálnymi opravami predlžujete životnost Vášho zariadenia.
Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike