Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Príslušenstvo

ATLAS COPCO

Vzdušníky, filtrácia, odlučovače, odvádzače kondenzátu

Neodmysliteľnou súčasťou každej inštalácie je úprava a skladovanie vzduchu. Pri Vašich inštaláciach je potrebné myslieť na filtrovanie vyrobeného stlačeného vzduchu, odvedenie prebytočného kondenzátu a následné uskladnenie vzduchu ako aj na zbytkovú separáciu zostatkového oleja tak, aby celá inštalácia vyhovovala nie len technickým, ale aj enviromentálnym normám. Disponujeme bohatým sortimentom spoľahlivých a nákladovo efektívnych priemyselných riešení úpravy vzduchu.

RADA LV, LH

Vzdušníky

RADA OSC

Olejové separátory

RADA WSD, TD

Dochladzovače

RADA IWD

Odvod kondenzátu

RADA EQ

Riadenie kompesorov
ATLAS COPCO

Príslušenstvo pre stlačený vzduch

Skladovanie vzduchu

Naše vzdušníky aj dochladzovače sa vyznačujú dlhou životnosťou a spoľahlivou prevádzkou vďaka využitiu materiálov špičkovej kvality.

Filtrácia a separácia

Bohatý výber filtračných riešení pre stlačený vzduch s rôznymi typmi a kategóriami filtrov. V ponuke máme už aj filtre s bypasom - inPASS™.

Riadenie kompresorov

Vo viacerých prevádzkach sa používa viac ako jeden kompresor. V mnohých prípadoch sa práca s viacerými menšími kompresormi vykonáva lepšie a efektívnejšie pomocou centrálneho ovládania.

NOVÁ RADA FILTROV

Ideálna filtračná technológia inPASS™

NOVINKA

Okrem vynikajúcich filtrov získate aj revolučné vstavané obtokové potrubie inPASS™, ktoré vám umožní vykonávať údržbu vášho filtra bez narušenia prietoku vzduchu. Pre vás to znamená veľké investičné úspory. Eliminujete potrebu inštalácie drahého vonkajšieho obtoku potrubia, znížia sa vaše prevádzkové i energetické náklady a skrátia časy údržby.

Servisný indikátor

Na zaistenie stálej kvality vzduchu umožňuje servisný indikátor jednoduchú kontrolu prevádzkových hodín filtra, rozdielového tlaku a stavu údržby. Môže dokonca odoslať upozornenie na diaľku.

Spoľahlivá úprava a vypúšťanie kondenzátu

Vychádzajúc z našich bohatých skúseností s úpravou vzduchu Vám ponúkame naše komplexné poznatky v oblasti úpravy a vypúšťania kondenzátu.

Jednoduchá inštalácia a prevádzka

Užívajte si jednoduchú inštaláciu a prevádzku s komplexným riešením pre váš nečistý kondenzát. Rýchle napojenie, okamžité použitie, prvotriedne výsledky.

Integrované riešenia

Náš systém riadenia kondenzátu ISD je už integrovaný v našich kompresoroch GA, ktoré odstraňujú akékoľvek problémy v oblasti úpravy kondenzátu,.
Pomôžeme sa Vám zorientovať v príslušenstve pre kompresorovú techniku