Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada DD,PD, UD+

ATLAS COPCO

Olejové filtre DD(+) a PD(+) QD(+) UD(+)

Koalescenčné olejové filtre

Optimálna koalescenčná filtrácia oleja s filtrami radu DD(+) a PD(+). Naše filtre DD(+) a PD(+) sú navrhnuté tak, aby za dostupnú cenu priniesli najvyššiu čistotu vzduchu a aby splnili dnešné čoraz vyššie nároky v oblasti kvality. Odstraňujú olejový aerosól, mokrý prach a kvapky vody zo stlačeného vzduchu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
MODELOVÁ RADA

10 - 8 000

VÝKON Nm³/h

36 - 28 800 Nm³/h

VÝKON l/s

10 - 8 000 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Olejové filtre
DD(+), PD(+), UD(+), QD(+)

DD, PD, UD+ a QD filtre zaručujú optimálnu koalescenčnú filtráciu oleja. Naše koalescenčné filtre DD(+) a PD(+) efektívne znižujú výskyt olejového aerosólu, mokrého prachu a kvapiek vody v prúde stlačeného vzduchu, čím chránia vaše investície, zariadenie a procesy. Tieto nečistoty môžu pochádzať z mazania elementu kompresora, nasávaného vzduchu alebo zo samotnej inštalácie kompresora.

Vysoký výkon

Používajú sa vysokokvalitné materiály, ako napríklad jadrá z nehrdzavejúcej ocele, dvojité o-krúžky, epoxidom utesnené veká a kryty filtra s antikoróznou vrstvou na zaistenie vysokej výkonnosti a spoľahlivosti.

Nízke nároky na údržbu

Údržba filtra je zjednodušená vďaka zatláčacím elementom, zatiaľ čo vonkajšie rebrá na závitovom kryte zaisťujú pevný úchop.

Úspora energie

Optimálny dizajn a použité filtračné média v našich filtroch na stlačený vzduch minimalizujú pokles tlaku a znižujú prevádzkové náklady.

Maximálna filtrácia

Vysoko efektívne médiá zo sklenených vlákien a peny zabezpečia maximálnu filtráciu a odvod olejového aerosólu, mokrého prachu a kvapiek vody.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch