Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

RADA GA, GA+

ATLAS COPCO

Rada GA, GA+ 5 - 90

Olejové priemyselné

Naše skrutkové kompresory GA s olejovým vstrekovaním sa vyznačujú špičkovým výkonom v odvetví, flexibilnou prevádzkou a vysokou produktivitou spolu so zníženými nákladmi na energie pri minimálnych nákladoch na prevádzku. Široká ponuka kompresorov Vám umožňuje nájsť vzduchové riešenie, ktoré dokonale vyhovuje vašim konkrétnym požiadavkám. Ich konštrukcia zaručuje výkonnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Model GA od spoločnosti Atlas Copco sa postará o efektívny chod vašej výroby.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

30,2 m³/h - 5 082 m³/h

VÝKON MOTORA

5,5 kW - 500 kW

KAPACITA FAD l/s

8,3 l/s - 1411 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Rotačné skrutkové kompresory so vstrekovaním oleja
GA 30+ – 90

Je dôležité poznať stav vášho systému stlačeného vzduchu. Systém SMARTLINK Vám umožňuje monitorovať inštaláciu stlačeného vzduchu. Monitorovanie vám ušetrí peniaze a vyhnete sa poruchám a stratám vo výrobe.

Navrhnuté pre účinnosť

Komponenty rotačných skrutkových kompresorov s olejovým vstrekovaním boli starostlivo navrhnuté priamo interne. To znižuje straty a pokles tlaku na minimum, čo vedie k najvyššej účinnosti zostavy kompresora.

Najvyššia spoľahlivosť

Rad GA spĺňa normy ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Vyznačuje sa dlhou bezproblémovou životnosťou pri tých najnižších prevádzkových nákladoch. Znížené náklady počas doby životnosti vďaka využitiu špičkového skrutkového elementu a motora s vysokou účinnosťou.

Rekuperácia energie

Naše kompresory s olejovým vstrekovaním využívajú integrovaný systém rekuperácie energie. Rekuperuje až 78 % energie z motora a olejového okruhu elementu. Môžete dosiahnuť významné úspory nákladov na energiu a vysokú návratnosť investícií.

Integrácia úpravy vzduchu

Kompresory Full Feature GA majú integrovaný sušič a separátory olej/voda na ochranu rozvodu stlačeného vzduchu.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike