Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Dvojrýchlostné kompresory GA FLX

GA 11 - 30 FLX

Dvojrýchlostné kompresory GA FLX

Objavte budúcnosť kompresorov s „dvojrýchlostnými kompresormi GA FLX: kompletná príručka.“ Náš kompresor GA FLX je prvý dvojrýchlostný kompresor na svete, ktorý ponúka až 20 % úsporu energie v porovnaní s modelmi s pevnými otáčkami.

Zistite, ako vám táto inovácia môže ušetriť náklady na energiu a prečo je ideálnou voľbou pre podniky, ktoré dbajú na efektívnosť. Ponorte sa do podrobností o tejto prelomovej technológii, preskúmajte jej výhody a zistite, ktorý typ kompresora najlepšie vyhovuje vašim potrebám ako sú vyšší výkon, nižšie prevádzkové náklady a inovácie.

Skrutkové kompresory s tlakom 4 – 13 barov a s dvomi úrovňami otáčok GA FLX od spoločnosti Atlas Copco je úplne nový typ kompresora: skrutkový kompresor s dvomi úrovňami otáčok. GA FLX bol vyvinutý a skonštruovaný tak, aby vám poskytol dvojcifernú úsporu energie, akú nedokáže dosiahnuť žiadny kompresor s pevnými otáčkami, flexibilitu nastavenia tlaku a optimálny prietok pri akomkoľvek tlaku.

Nový typ flexibility a efektívnosti

Vďaka kompresnej technológii s dvomi úrovňami otáčok mení GA FLX pravidlá hry. Na rozdiel od tradičných kompresorov s pevnými otáčkami dokáže GA FLX pri odľahčení modulovať až na minimálne otáčky motora. Kompresor je možné spustiť aj pod tlakom. Výsledok pre vás: dvojciferná úspora energie. Okrem toho poskytuje kompresor GA FLX optimálny prietok pri akomkoľvek nastavení tlaku pre skutočne všestranný výkon.

Exkluzívne funkcie, ktoré predstavujú rozdiel

Nový typ kompresora si vyžaduje inovatívnu konštrukciu. Mimoriadne účinné hnacie ústrojenstvo GA FLX je riadené našou najlepšou prevodovkou Neos Next, najlepšou vo svojej triede, a pokročilou riadiacou jednotkou Elektronikon, vďaka ktorej dosiahnete vyššiu energetickú účinnosť a výkon.

Úspory až do

50%

GA 11-30 FLX Dual speed compressors