Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada NGM 1-3

ATLAS COPCO

Rada NGM 1-3

Generátory dusíka NGM

Ak hľadáte nákladovo efektívne riešenie na výrobu dusíka na mieste použitia, ktoré spĺňa vaše požiadavky na nízky prietok N₂, potom bude generátor NGMs vašou preferovanou voľbou. Tento membránový generátor dusíka použiteľný hneď po pripojení je kompaktný, spoľahlivý a mimoriadne nenáročný na údržbu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KVALITA DUSÍKA %

95 - 99,5 %

VÝKON Nm³/h

1,4 - 14 Nm³/h

VÝKON l/s

5,04 - 50,4 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Dusíkové a kyslíkové generátory
NGMs, NGM+, NGP, NGP+, OGP

Membránové generátory dusíka od spoločnosti Atlas Copco založené na inovatívnej membránovej technológii sú dostatočne flexibilné, aby sa prispôsobili vašim špecifickým aplikáciám. S nízkymi prevádzkovými nákladmi ponúkajú vynikajúcu návratnosť investícií. Generátory dusíka NGMs využívajú patentovanú technológiu membránovej separácie. Môžete si vybrať čistotu dusíka od 95 % do 99,5 %, ktorú vyžaduje vaša aplikácia.

Nízke náklady, vysoké úspory

S NGMs získate správne množstvo dusíka, ktoré potrebujete, za oveľa nižšiu cenu ako pri zakúpených N₂. Na generovanie dusíka dokonca nepotrebujete ani elektrické napájanie.

Pripravený ihneď pracovať

S NGMs môžete začať ihneď, nemusíte objednávať a skladovať balené N₂. Potrebujete len zásobu suchého stlačeného vzduchu a môžete začať vytvárať vlastný dusík.

Dlhodobá produktivita

Tento membránový generátor zabezpečí dusík na mieste na dlhú životnosť s dlhými intervalmi údržby, takže sa nemusíte obávať o plynulosť dodávok dusíka.

Riešenie „všetko v jednom“ zahŕňa:

Plne integrovaný balík vrátane filtrácie s nízkym poklesom tlaku. Tlakomery umožňujú neustále presné monitorovanie systému. Zabudovaný snímač čistoty plynu s jednoduchou kalibráciou. Úplne uzavretý ochranný kryt

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch