Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Airchitect

AIRCHITECT

Zvýšte efektivitu svojho kompresora pomocou odporúčaní na mieru

Prvým krokom k zvýšeniu účinnosti vášho kompresora je pochopiť spotrebu energie kompresora a možné spôsoby jej zníženia.

ATLAS COPCO

Čo je AIRchitect?

Účinnosť

Z technického hľadiska je AIRchitect nástroj spoločnosti Atlas Copco, ktorý analyzuje namerané údaje z vášho výrobného miesta. AIRchitect generuje bezplatnú správu so špecifickými odporúčaniami, ako môžete zlepšiť účinnosť kompresora. Správa a odporúčania sú prispôsobené vášmu systému, spotrebe energie a vašim potrebám. Tieto údaje sú k dispozícii všetkým používateľom stlačeného vzduchu.  

Optimalizácia

Chcete optimalizovať účinnosť kompresora a vybrať si optimálne kompresorové zariadenie, ktoré šetrí peniaze a energiu? Spoločnosť Atlas Copco ponúka jedinečnú bezplatnú službu, ktorá generuje správu. Zoznámte sa so správou AIRchitect. Táto správa vám pomôže pochopiť spotrebu energie kompresorom a poskytne konkrétne odporúčania, ako ju znížiť.

Potreby

Dôvodom na vykonávanie takýchto meraní je, že dopyt po stlačenom vzduchu zostáva rovnaký len zriedka. Takmer vo všetkých výrobných prostrediach kolíše na základe rôznych faktorov, ako je doba počas dňa, týždeň alebo mesiac. To je dôvod, prečo optimálny systém stlačeného vzduchu pre akúkoľvek inštaláciu nemožno navrhnúť len na papieri. Namiesto toho, na dosiahnutie čo najväčšej efektivity potrebujete správu, ako je AIRchitect. 

ATLAS COPCO

Ako funguje AIRchitect?

Pomocou nástroja AIRchitect

meriame kolísavý dopyt vášho systému po dobu 7 až 10 dní.

S dostatočným objemom

zhromaždených údajov tieto informácie analyzujeme.Následne vyberieme rôzne možnosti, a simulácie a hľadáme konfiguráciu, ktorá je pre vás najlepšia.

Tieto zistenia sa zostavia

do prispôsobeného prehľadu ktoré Vám poskytuje komplexné informácie o Vašej spotrebe stlačeného vzduchu a poskytuje odporúčania na optimalizáciu spotreby energie.

Ako postupovať, ak máte záujem o správu AIRchitect?

Je to jednoduché. Kontaktujte nás a zariadenie AIRchitect Vám nainštalujeme. Trvá to len niekoľko minút. Po 7 – 10 dňoch ho opäť vyzdvihneme. Po analýze vašich údajov vám predložíme prispôsobený prehľad a odporúčania.

Robí AIRchitect aj niečo iné?

Zatiaľ čo úspora energie a zvýšenie efektivity sú hlavnou výhodou, AIRchitect vám pomáha optimalizovať váš systém inými spôsobmi. Ak je napríklad váš dopyt nižší, ako sa očakávalo, nemusíte filtre meniť tak často alebo môžete oddialiť štandardnú údržbu.

Je AIRchitect k dispozícii iba pre kompresory Atlas Copco?

Nie. AIRchitect je k dispozícii pre akýkoľvek kompresor – bez ohľadu na jeho výrobcu, model alebo veľkosť. Existuje na to niekoľko dôvodov. Na jednej strane je jednou z našich hlavných úloh udržateľnosť a AIRchitect zefektívni takmer všetky systémy stlačeného vzduchu. Na druhej strane veríme, že prispôsobené správy väčšine zákazníkov ukážu, že prechod na naše kompresory môže byť pre nich prospešný.

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike