Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Priemyselné plyny

ATLAS COPCO

Generátory dusíka a kyslíka

Už vás nebaví nakupovať drahé tlakové nádoby alebo tekutý dusík? Generátor dusíka Vám  ponúka množstvo výhod a je nákladovo-efektívnym a flexibilným riešením. Preskúmajte náš široký výber spoľahlivých interných generátorov plynného dusíka s vysokou čistotou.

Spoľahlivý zdroj priemyselného plynu hrá v mnohých priemyselných odvetviach kľúčovú rolu. Interná výroba kyslíka je nákladovo efektívna, bezpečná a priestorovo úsporná alternatíva k nákupu plynu od dodávateľa.

RADA NGM 1-3

Generátory dusíka NGM

RADA NGM 7-70

Generátory dusíka NGM

RADA NGP 10-115

Generátory dusíka PSA

RADA NGP⁺ 8-1300

Generátory dusíka PSA

RADA OGP+ 3-30

Generátory kyslíka PSA

RADA OGP+ 2-200

Generátory kyslíka PSA
MEMBRÁNOVÉ, PSA

Princípy generátorov

Membránový generátor

Membránový generátor dusíka extrahuje N₂ zo vzduchu dodávaného kompresorom.  Stlačený vzduch sa pretláča cez membránu naplnenú dutými vláknami. Kyslík a vodná para sa rozptyľujú cez steny vlákna a sú vypúšťané von. Vo vnútri vlákien tak zostáva len veľmi suchý dusík, ktorý je vytlačený na druhom konci membrány a pripravený na použitie.

PSA Generátor

Adsorpcie kolísania tlaku (PSA). Technológia PSA je ideálnou a najjednoduchšou metódou, ak ste v odvetví, ktoré vyžaduje veľmi vysoké úrovne čistoty. Adsorpcia kolísaním tlaku oddeľuje molekuly dusíka od molekúl kyslíka zachytávaním kyslíka z prúdu stlačeného vzduchu pomocou adsorpcie. Adsorpcia sa deje, keď sa molekuly naviažu na adsorbent, v tomto prípade sa molekuly kyslíka naviažu na uhlíkové molekulárne sito.

HOTOVÁ ZOSTAVA

Vysokotlakový systém na výrobu dusíka

NOVINKA

Celá zostava na výrobu dusíka Atlas Copco obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu Vášho vlastného vysokotlakového dusíka na mieste: 

Spoľahlivá dodávka plynov

Prestaňte sa pri dodávkach dusíka spoliehať na dodávateľov tretích strán. Vytvorte si vlastný dusík a vychutnajte si nepretržitú dodávku plynu. Je to jednoduché, spoľahlivé a trvácne.

Nákladovo efektívne

Výroba plynu na mieste vám zaistí nenákladné spracovanie, doplnenie a dodávky. Tiež to odstráni nákladnú možnosť prestoja kvôli nedostatku plynu.

Prevádzka hneď po pripojení

Generátory sa dodávajú pripravené na používanie. Stačí len dodať stlačený vzduch. Nevyžadujú sa nákladné inštalácie. Tichá prevádzka umožňuje inštaláciu stroja vo výrobnej hale.
Pomôžeme sa Vám zorientovať v priemyselných plynoch