Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada OGP+ 3-30

ATLAS COPCO

Generátor kyslíka OGP+ 3-30 s technológiou PSA

Generátory kyslíka PSA

Interná výroba kyslíka s najlepšími výhodami vo svojej triede.
Vďaka revolučným konštrukčným vlastnostiam poskytuje generátor OGP+ výkon a účinnosť výroby kyslíka, ktorá nemá na trhu konkurenciu. Inštalácia generátora OGP + typu plug-and-play umožňuje zvoliť správnu úroveň čistoty pre vašu aplikáciu jediným stlačením tlačidla. Vďaka tomu využívate slobodu, kontinuitu a spoľahlivosť internej výroby a oveľa nižšie náklady na jednotku O2.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KVALITA KYSLÍKA %

90 - 95 %

VÝKON Nm³/h

1,5 - 35,3 Nm³/h

VÝKON l/s

0,41 - 9,8 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Kyslíkové generátory
OGP+ 3 – 30

Generátor OGP+ od spoločnosti Atlas Copco predstavuje míľnik v internej výrobe kyslíka. Nezvyšuje latku len v jednej kategórii, ale stanovuje nové štandardy v každej z nich. OGP+ bol navrhnutý a vyrobený tak, aby poskytoval najlepší výkon vo svojej triede. Kompletné zariadenie so snímačom O2, digitálnym prietokomerom a regulátorom tlaku v štandardnej výbave. Pokročilý regulátor s veľkou farebnou dotykovou obrazovkou HD pre ľahký výber čistoty kyslíka, upozornenia na čistotu a vynikajúcimi možnosťami konektivity.

Výnimočná spoľahlivosť

Zabezpečí vám nepretržitý prísun kyslíka so zaručenou čistotou. Vedeli ste, že generátor OGP+ je možné kombinovať so systémom prívodu prostredníctvom fľaše alebo hromadného zásobovania plynom?

Bezkonkurenčná účinnosť a úspora nákladov

Nový generátor OGP+ ponúka dvojciferné zníženie celkových nákladov na jednotku kyslíka.

Jednoduchá a automatická prevádzka

Nový regulátor ešte viac uľahčuje prevádzku generátora OGP+. Na získanie ďalších úspor nákladov môžete nastaviť správnu čistotu kyslíka jednoduchým stlačením tlačidla.

Kompaktné rozmery

Malý pôdorys vďaka ľahko schvaliteľným hliníkovým výliskom a použitiu materiálu zeolitového molekulárneho sita (ZMS), najlepšiemu vo svojej triede.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch