Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Servisné sady

ATLAS COPCO GENUINE PARTS

Servisné súpravy pre vzduchové kompresory

Nikdy nezabudnite objednať náhradný diel a vyhnite sa neplánovaným prestojom. Ako výrobca originálnych zariadení presne vieme, ktoré diely sú potrebné na každý servisný zásah. Tieto diely sa ponúkajú ako jedna súprava na údržbu s istotou kvality originálnych dielov Atlas Copco.

ATLAS COPCO

Prečo si vybrať sady na údržbu kompresora?

Všetky náhradné diely kompresora, jeden balík

Potrebný diel na servisný zásah vždy poruke.

Menej administratívy

Každá servisná súprava má jedno číslo dielu, čo vám umožňuje vytvoriť jednoduchú objednávku, ktorá sa ľahko sleduje.

Ušetrite peniaze

Servisná súprava stojí menej ako súhrn jednotlivých komponentov, keby boli objednané samostatne.

ATLAS COPCO

Chráňte svoj olejový systém

Sady na údržbu vám šetria čas a peniaze

Každá servisná sada pre kompresory zodpovedá jedinému číslu dielov od spoločnosti Atlas Copco. To minimalizuje administratívne zaťaženie, čo vám umožní vytvoriť jednoduchú objednávku nákupu, ktorá sa jednoducho sleduje. Okrem toho, servisná sada stojí menej ako súhrn jednotlivých komponentov, keby boli objednané samostatne. Zvýšte efektívnosť obstarávania náhradných dielov a zjednodušte si život so servisnými súpravami Atlas Copco.

Prečo by som si mal kúpiť sada pre piestový kompresor?

Ak si zabudnete objednať jeden z dielov, celý servisný zásah nebude možné dokončiť. Následná údržba vedie k ďalším prestojom a vyšším nákladom. Ako výrobca originálnych zariadení presne vieme, ktoré diely sú potrebné na každý servisný zásah. Dodávajú sa ako jedna sada vzduchového kompresora so zárukou kvality na originálne kompresorové diely spoločnosti Atlas Copco.

Čo ak si dokážem zaobstarať lacnejšiu servisnú sadu ?

Neznačkové náhradné diely nie sú vyrobené konkrétne na váš kompresor alebo vaše vákuové čerpadlo, preto nimi ohrozujete integritu zariadení. Neoriginálne diely majú pravdepodobne aj kratšiu životnosť a zvýšenú spotrebu energie a zvyšujú riziko zníženia výkonu kompresora. Originálne diely zaručujú optimálnu kvalitu vzduchu a výkon.

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike