Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada G

ATLAS COPCO

Rada G 2 - 22

Olejové dielenské

Naše rotačné skrutkové kompresory G s olejovým vstrekovaním sú navrhnuté s dôrazom na spoľahlivosť a účinnosť. Dokážu nepretržite fungovať v tých najnáročnejších podmienkach a zabraňujú finančne náročným prestojom a oneskoreniam vo výrobe.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

17,6 m³/h - 223,2 m³/h

VÝKON MOTORA

2,2 kW - 22 kW

KAPACITA FAD l/s

6,1 l/s - 62 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Rotačné skrutkové kompresory so vstrekovaním oleja
G 2-7 G 7L-15 G 15L-22

Olejom mazané skrutkové kompresory G 2-22 sa dodávajú s progresívnou technológiou, ktorá umožňuje jednoduché používanie, spoľahlivý výkon a maximálnu účinnosť. Vďaka revolučnému regulátoru Elektronikon® Nanoᵀᴹ (G 15L-22) a základnému regulátoru (G 2-7 a G 7L-15).

Vysoká spoľahlivosť

Spoľahlivý zdroj stlačeného vzduchu zabezpečuje bezproblémovú výrobu. Diely vysokej kvality a značne predimenzované bezpečnostné limity umožňujú nepretržitú prevádzku v teplotách do 46 °C

Ľahká inštalácia a ovládanie

Naše kompresory sa jednoducho inštalujú, ovládajú a udržiavajú. Pomocou pripojenia Bluetooth® smartfónu alebo tabletu a aplikácie SMARTLINK môžete kompresor G zapnúť/vypnúť, nastaviť tlak a dokonca aj nastaviť týždenný časovač.

Tichá prevádzka

Vďaka rotačnej skrutkovej technológii, ktorá značne redukuje vibrácie, ponúkajú naše kompresory G tichú alternatívu piestových kompresorov. Kompletný protihlukový kryt umožňuje dosahovať extrémne nízku úroveň hluku.

Typ „Plug and play“

Všetko, čo potrebujete, je rovná podlaha, napájací zdroj a vzduchový rozvod. Najnovšia technológia monitorovania kompresorov pre jednoduchý prehľad.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike