Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada CD, CD+

ATLAS COPCO

Sušič CD⁺ s adsorbentom vlhkosti Cerades™

Adsorbčné sušiče

Energeticky účinné systémy sušičov stlačeného vzduchu. Ideálne na vysoký objem dodávok vzduchu, nepretržité používanie a pre kritické procesy. S pokročilým monitorovaním a reguláciou.
Sušiče CD a CD+ sú určené na prácu s olejom mazanými alebo bez olejovými kompresormi.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3/hod

4 - 5 040 m3/hod

PRÍKON SUŠIČA kW

0,2 - 5,6 kW

KAPACITA FAD l/s

1 - 1 400 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Adsorbčné sušiče
Rada CD, CD+

Energeticky účinné systémy sušičov stlačeného vzduchu. Ideálne na vysoký objem dodávok vzduchu, nepretržité používanie a pre kritické procesy. S pokročilým monitorovaním a reguláciou. Sušiče vzduchu s pohlcovačom vlhkosti bez ohrevu CD+ sú najjednoduchšie a na prefukovanie používajú len stlačený vzduch, čím sa minimalizujú elektrické pripojenia.

Štandard najvyššej kvality v odvetví potravinárstva

Certifikácia ISO 22000 pre náš bezolejový výrobný závod v belgických Antverpách. Systém riadenia bezpečnosti potravín sa využíva v prípade všetkých našich bezolejových skrutkových vzduchových kompresorov triedy 0 typu Z a príslušných sušičov a filtrov.

Jednoduchá inštalácia

Dodávané pripravené na použitie, aby sa zabránilo vzniku skrytých inštalačných nákladov. Všetky komponenty vrátane tlmičov, snímačov a riadiacej jednotky sú namontované na plnom základovom ráme so zabudovanými otvormi na vidlice vysokozdvižného vozíka.

Dlhšie servisné intervaly

V porovnaní so štandardným aktivovaným oxidom hlinitým môže používanie perličkových materiálov na pohlcovanie vlhkosti vysokej kvality zdvojnásobiť životnosť zostavy. Nehrdzavejúca oceľ výrazne predĺži servisné intervaly ventilov, zníži výpadky výroby a náklady na údržbu

Optimálna trvácnosť

Predĺžte životnosť svojich vzduchových sušičov s pohlcovačom vlhkosti. Osvedčená, odolná konštrukcia umožňuje prechod na vysokokvalitné ventily z nehrdzavejúcej ocele.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch