Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Ponuka služieb

ATLAS COPCO

Poradenstvo, konzultácie, návrh riešenia , merania

Ponúkame komplexné služby v oblasti kompresorovej techniky a stlačeného vzduchu. Od preskúmania Vašich potrieb, cez návrh riešenia, až po samotnú realizáciu. Pri návrhu riešení používame moderné technológie pre presné stanovenie potrebných vstupných údajov. Prevádzame meranie výkonu kompresorov nie len Atlas Copco, ale aj ostatných značiek, čo nám umožňuje byť flexibilný pri výbere a návrhu nových zariadení. Dôraz kladieme na získanie úspory ako pri investícií, tak aj pri prevádzke zariadení.

AIRCHITECT

Vyhodnotenie merania

SMARTLINK

Vzdialený monitoring

ME BOX

Slučkové meranie
ATLAS COPCO

Od návrhu až po relizáciu

Konzultácia, meranie a návh riešenia

Preveríme Vaše potreby stlačeného vzduchu a oboznámime Vás s našimi produktami. Pre čo najpresnejší výsledok zahájime u Vás meranie jestvujúcich zariadení a následne ho vyhodnotíme so simuláciou ideálneho riešenia. Výsledky merania nám pomôžu zostaviť pre Vás najoptimálnejšie, najekonomickejšie a zároveň ekologické riešenie Vašej kompresorovej stanice.

ATLAS COPCO

SMARTLINK – monitorovací systém stlačeného vzduchu

POSKLADÁME VÁM

Kompresorovú stanicu na mieru

V spoločnosti Atlas Copco vedieme vývoj a výrobu vzduchových kompresorov, vývev, priemyselných plynových generátorov a mnohých ďalších produktov na stlačený vzduch. Môžeme zaručiť, že naše výrobky na stlačený vzduch prinesú prevádzkové výhody všetkým priemyselným odvetviam pri zachovaní nízkych celkových nákladov na vlastníctvo. Medzi priemyselné odvetvia, ktoré zabezpečujeme, patrí výroba potravín, úprava vody, automobilový priemysel a všetky ďalšie odvetvia vyžadujúce stlačený vzduch, vákuum alebo dusík.

Plán úplnej zodpovednosti

Plán úplnej zodpovednosti sa postará o všetko. Všetky údržby, aktualizácie, opravy a generálne opravy vzduchových kompresorov sú zahrnuté za komplexnú cenu.

Aké sú riziká neautorizovaného servisu ?

Ak budete údržbu riešiť sami, riziko náhleho zvýšenia nákladov by mohlo ohroziť váš rozpočet. Nepredvídané opravy znamenajú neplánované prerušenia a vysoké náklady.

Originálne náhradné diely

Spoľahnite sa na rovnaký výkon a spoľahlivosť ako pri novom zariadení po každom servisnom zásahu s použitím originálnych dielov pre vzduchové kompresory od spoločnosti Atlas Copco.
Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike