Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada NGM 7-70

ATLAS COPCO

Rada NGM 7-70

Generátory dusíka NGM

NGM⁺ je kompaktný, tichý a spoľahlivý generátor dusíka, ktorý maximálne využíva robustnosť a jednoduchosť membránovej technológie. Vďaka výnimočne nízkej spotrebe vzduchu a energie ponúka aj najnižšie náklady na vlastníctvo na súčasnom trhu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KVALITA DUSÍKA %

95 - 99,5 %

VÝKON Nm³/h

7,1 - 247 Nm³/h

VÝKON l/s

1,97 - 68,6 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Membránové generátory dusíka
NGM+ 7-70

Membránová technológia tradične ponúka vysokokvalitnú a spoľahlivú internú výrobu dusíka. Nová technológia NGM⁺ 7-70 od spoločnosti Atlas Copco teraz zvyšuje latku vďaka ďalšej dôležitej výhode: nízkym nákladom na energiu. Vysokoúčinný generátor prichádza s najnižšími nákladmi na vlastníctvo, aké sú dnes na trhu k dispozícii.

Udržujte si nízke náklady

Udržujte nízke náklady s NGM⁺ s jeho najnižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo vo svojej triede. Vyžaduje o 20 % menej prívodného vzduchu ako tradičný generátor a nepotrebuje nehospodárny ohrievač prívodného vzduchu.

Spoľahlivé prevádzky

NGM⁺ zaručuje nepretržitú dodávku suchého, vysokokvalitného dusíka so stabilnou čistotou, ktorý udrží vašu prevádzku v chode. Mäkký štart chráni membránu a predlžuje životnosť.

Kompaktný a tichý

Ukončenie prevádzky umožňuje inštaláciu stroja vo výrobnej hale. Pri prevádzke so stabilným prietokom nie sú potrebné žiadne externé nádrže.

Udržujte svoje náklady na energiu pod kontrolou

Niektoré membránové generátory N₂ používajú na prívode ohrievač vzduchu na posilnenie výkonu. Tieto ohrievače však spotrebujú veľa energie, čo zvyšuje vaše prevádzkové náklady. NGM⁺ nevyžaduje ohrievač, aby dosiahol maximálnu kapacitu. Výsledok: výrazné zníženie vašich prevádzkových nákladov.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch