Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada FX

ATLAS COPCO

Priemyselné sušiče chladiaceho vzduchu FX

Kondenzačné sušiče

Naše priemyselné sušiče vzduchu s chladiacim médiom FX pomáhajú predchádzať prevádzkovým nákladom a prestojom spojeným s koróziou a poškodením z dôvodu kondenzátu v stlačenom vzduchu. Aby sa zabránilo kondenzácii, stlačený vzduch sa musí vysušiť. Sušič chladiaceho média Atlas Copco FX je spoľahlivé, nákladovo efektívne a ľahko použiteľné riešenie. Tento sušič možno použiť pri rôznych tlakoch a nespotrebúva skoro žiaden spracovaný stlačený vzduch.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3/hod

25,2 - 4 449 m3/hod

PRÍKON SUŠIČA kW

0,2 - 8,5 kW

KAPACITA FAD l/s

7 - 1 236 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Kondenzačné sušiče
Rada FX

Spoločnosť Atlas Copco ponúka kompletné kvalitné vzduchové systémy, ktoré poskytujú čistý a suchý vzduch na podporu vašich prevádzkových potrieb. Naše sušiče chladiaceho média FX spoľahlivo, hospodárne a jednoducho odstránia vlhkosť z vášho systému stlačeného vzduchu. Vďaka tomu sa vyhnete kondenzácii a prevádzkovým nákladom a prestojom spôsobeným následnou koróziou.

Vysoký výkon

Priemyselné sušiče chladiaceho vzduchu FX poskytujú silný výkon so stabilným rosným bodom a digitálnym displejom. Žiadne zamŕzanie kondenzovanej vlhkosti a žiadne riziko prieniku vlhkosti do vášho systému stlačeného vzduchu.

Preukázaná spoľahlivosť

Vďaka kvalitným komponentom, robustnému dizajnu a efektívnym riadiacim systémom ponúkajú sušiče vzduchu FX osvedčenú spoľahlivosť.

Jednoduchá inštalácia

Koncept používania hneď po pripojení s jediným elektrickým pripojením a samoregulačnými ovládacími prvkami uľahčuje inštaláciu.

Minimálna údržba

Ergonomický dizajn sušičov vzduchu FX zabezpečuje rýchly prístup ku kľúčovým komponentom. Spolu s dlhými servisnými intervalmi to zaistí minimalizáciu nákladov na údržbu.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch