Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada LE, LT, Automan

ATLAS COPCO

Rada LE, LT 2-20, Automan 3-10

Olejové piestové

Olejom mazané hliníkové piestové kompresory Atlas Copco LE a LT sú vysokovýkonné priemyselné vzduchové riešenia. Zariadenie vyrába kvalitný vzduch pri tlaku 10 - 30 bar pri najnižších prevádzkových teplotách v priemysle a s minimálnym prenosom oleja na výstup.

Viacstupňový olejom mazaný piestový kompresor LT je ideálne riešenie na dosiahnutie tlaku nad 15 bar. So systémom medzichladiča po každej fáze zaručuje vysokú kvalitu vzduchu a zvyšuje účinnosť kompresie. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3

12,23 m³/h - 114,17 m³/h

VÝKON MOTORA

1,5 kW - 15 kW

KAPACITA FAD l/s

3,4 l/s - 31,7 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Piestové olejové kompresory
1,5 – 15 kW

Rada piestových kompresorov LE, LT 2-20 poskytuje nadčasový  priemyselný výkon vďaka širokému počtu dostupných variantov. Tieto olejové kompresory vyrábajú kvalitný vzduch pri najnižších prevádzkových teplotách a s minimálnym prenosom oleja. Ich osvedčená konštrukcia a kvalitné materiály poskytujú prvotriednu prevádzku a extra dlhú životnosť.

Jednoduchá inštalácia a servis

Vďaka konštrukcii typu „Plug and Play“ môžete očakávať jednoduchú inštaláciu kompresora. Dostupnosť všetkých komponentov a servisných miest umožňuje pritom jednoduchú údržbu.

Kompaktná konštrukcia

Kompresorový blok LE je priamo spojený s motorom a je vyrobený z ľahkých materiálov. To poskytuje vynikajúce chladenie a hladkú integráciu v malých priestoroch.

Znížená spotreba energie

V zostave priameho pohonu nedochádza k stratám pri prenose. Prevádzkové náklady sa ďalej znižujú použitím vysokoodolných komponentov a systému štart-stop namiesto zaťaženia/odľahčenia.

Odolná konštrukcia

Hliníková technológia na zníženie kondenzátu a minimalizáciu prenosu oleja. Dlhšia životnosť oleja, vyššia spoľahlivosť a nižšie servisné náklady.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v kompresorovej technike