Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada EQ

ATLAS COPCO

Riadenie kompresorov

Equalizer a Optimizer

Equalizer 4.0 je základný model, ktorý sa ľahko inštaluje a programuje. Zabezpečuje optimálnu prevádzku jednotlivých jednotiek aj systému ako celku. Táto centrálna riadiaca jednotka vám pomôže znížiť tlakové pásmo a náklady na údržbu a zároveň skrátiť prestoje. 

Optimizer 4.0 je náš najvýkonnejší centrálny regulátor určený pre používateľov stlačeného vzduchu, ktorí chcú všetko. 
Jeho používatelia tak majú možnosť zlepšiť každý aspekt výkonu svojich vzduchových kompresorov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
MODELOVÉ RADY

Equalizer, PRO, Optimizer

POČET KOMPRESOROV

2 - 30 + AIRnet

MOŽNOSTII

LAN, Diaľkový monitoring

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Dusíkové generátory
NGP, NGP+

Equalizer 4.0 dokáže monitorovať a spravovať až šesť kompresorov a monitorovať rôzne sušiče.
Zabezpečuje minimálny odľahčovací čas a dokáže zredukovať tlakové pásmo. 

Equalizer 4.0 PRO dokáže regulovať až osem strojov a dodáva sa s niekoľkými voliteľnými možnosťami pripojenia. Dokáže vyrovnať prevádzkové hodiny týchto jednotiek a ponúka zníženie tlakového pásma. 

Optimizer 4.0 zasa dokáže regulovať až 30 strojov, 30 sušičov a tri systémy AIRnet.

Usporte energiu

Centrálne regulátory šetria energiu tak, že vaše kompresory efektívne spolupracujú a zaisťujú stabilný tlak. Regulovať možno všetky typy a značky zariadení: tie s pevnými otáčkami, ako aj jednotky VSD, odstredivé kompresory a dúchadlá.

Zvýšenie prevádzkyschopnosti

S našimi centrálnymi regulátormi bude záťaž rovnomerne rozložená medzi vaše zariadenia, čím sa vyrovnáva ich opotrebenie. Okrem toho majú kompresory a dúchadlá pracujúce s naším hlavným regulátorom menej cyklov zaťaženia/odľahčenia a operujú pri najnižšom možnom tlaku/prietoku, aby sa predĺžila životnosť vašich zariadení.

Ostaňte pripojení

Riadenie zariadení vždy zahŕňa vzdialené monitorovanie, takže zariadenia by mali byť schopné odosielať informácie, ktoré je možné analyzovať a použiť na zlepšenie procesov. To je možné len vtedy, ak sú vaše stroje pripojené: naše regulátory kompresorov zabezpečujú maximálnu pripojiteľnosť prostredníctvom lokálnej siete (LAN) alebo prostredníctvom cloudového monitorovacieho systému.

A čo čas zaťaženia kompresorov?

Naše centrálne regulátory dokážu zabrániť nerovnomernému zaťaženiu kompresorov tak, že vyrovnávajú prevádzkový čas viacerých zariadení, aby bolo plánovanie servisu efektívnejšie a znížili sa náklady. Jednotky VSD i odstredivé jednotky budú navyše vždy, keď je to možné, pracovať v optimálnom bode.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch