Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Rada SD

ATLAS COPCO

Membránové sušiče SD

Membránové sušiče

Šetrí energiu, podporuje efektívnosť.
Predĺžte životnosť vašich zariadení a zvýšte efektívnosť pomocou preventívnej úpravy vzduchu. Naše membránové sušiče SD zabezpečujú najvyššiu kvalitu stlačeného vzduchu. Membránové sušiče SD obsahujú tisíce dutých vlákien s inovatívnou vnútornou vrstvou. V porovnaní s bežnými membránovými sušičmi zvyšuje táto jedinečná vrstva účinnosť odlučovania vodných pár, kyslíka a dusíka, čo zabezpečuje bezprecedentne nízky únik vzduchu a najnižšiu možnú stratu regeneračného vzduchu. Vďaka našim optimalizovaným vláknam nerobíme žiadne kompromisy v oblasti spoľahlivosti.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
KAPACITA FAD m3/hod

5,4 m³/h - 198 m³/hod

Prevádzkový tlak ( bar )

7 - 13 bar

KAPACITA FAD l/s

1,5 l/s - 55 l/s

DOPLNKOVÉ SLUŽBY A NOVINKY
BROŽÚRA O PRODUKTE
Membránové sušiče
Rada SD

Membránové sušiče SD od spoločnosti Atlas Copco s predfiltrami odstraňujú vlhkosť, olej a častice zo stlačeného vzduchu pri najnáročnejších podmienkach. Zabezpečujú najnižší pokles tlaku a stratu regeneračného vzduchu pri najvyššej možnej účinnosti – tým vám šetria čas a peniaze. Sušiče SD dokážu pracovať v rôznych druhoch nepriaznivých a kritických podmienok – od malých priestorov po prostredia s kolísajúcou teplotou okolia. Dostupné sú dva modely, ktoré ponúkajú presne takú úpravu vzduchu, akú potrebujete.

Všestrannosť

Sušiče SD poskytujú dobré výsledky v rôznych prostrediach od malých priestorov, cez aplikácie vyžadujúce flexibilné možnosti montáže, miesta s veľkými vibráciami, až po priestory s výraznými výkyvmi teploty.

Usporte energiu

Vďaka jednoduchému dizajnu sa váš stlačený vzduch nijako nekrúti vo vnútri krytu. Výsledkom je minimálny pokles tlaku a najvyššia účinnosť sušenia. Vďaka ponuke rôznych rosných bodov v rôznych modeloch splní sušič SD rôznorodé výkonové požiadavky.

Garancia bezpečnosti

Naše sušiče SD spĺňajú prísne bezpečnostné a ekologické požiadavky. To umožňuje použitie v prostrediach s nízkym prietokom, oblastiach bez elektrickej energie, prevádzkach s ochranou proti výbuchu a oblastiach citlivých na hluk a koróziu. Nie je potrebné elektrické napájanie.

Nízka úroveň hluku

Vďaka tichej prevádzke môžete sušiče SD používať v blízkosti pracoviska. Keďže sušiče SD nie sú napájané elektrinou, môžu bezpečne fungovať v prostrediach s ochranou pred výbuchmi, ako sú napríklad laboratóriá.

Cieľové skupiny

Pomôžeme sa Vám zorientovať v dusíkových generátoroch