Pre návštevu nášho eshopu kliknite tu: ESHOP
Vyhľadať
Close this search box.

Nové modely kompresorov GA 37+ – 45+

GA 37+ a GA45+

Nové modely kompresorov

Spoločnosť Atlas Copco pokračuje v inováciách a vývoji produktov, ktoré sú ešte spoľahlivejšie, energeticky efektívnejšie, inteligentnejšie, tichšie a kompaktnejšie. A to sa im podarilo prevteliť do nového modelového radu GA 37+ – 45+. Úplne nový systém pohonu významne zvyšuje energetickú účinnosť v snahe poskytnúť zákazníkom extrémne nízke náklady na prevádzku.

Model GA je štandardne dodávaný s najpokročilejším regulátorom, Elektronikon® Touch. Za touto ľahko použiteľnou dotykovou obrazovkou nájdete najmodernejšie ovládacie a monitorovacie funkcie, ako je oneskorené druhé zastavenie, rôzne týždenné plány a integrované ovládanie až 6 kompresorov. Môžete dokonca získať diaľkové monitorovanie SMARTLINK na maximalizáciu výkonnosti svojho vzduchového systému a optimalizáciu intervalov údržby.

Regulátor Elektronikon® Touch je navyše robustný. Spoľahlivo funguje v prašných, vysokoteplotných alebo vlhkých podmienkach.

Motor s účinnosťou IE4

GA 37⁺– 45⁺ poskytuje špičkový výkon systému so stlačeným vzduchom s o 2,7 % vyššou dodávkou voľného vzduchu a v priemere o 3,2 % vyššou energetickou účinnosťou.

Výkonný chladiaci systém s nadrozmernými chladičmi

Ventilátor spĺňa európske energetické požiadavky ERP2020 a je mimoriadne tichý. To umožňuje operátorom prevádzkovať model GA na svojom pracovisku bez rušenia hlukom.

Pozoruhodne kompaktná konštrukcia

Kompresor GA 37⁺ – 45⁺ je navrhnutý s ohľadom na stiesnené pracoviská a technické miestnosti. Štandardná verzia je o 32 % menšia ako u jeho predchodcu

Regulátor Elektronikon® Touch

Najvyspelejší regulátor spoločnosti Atlas Copco. Ľahko použiteľná dotyková obrazovka disponuje špičkovými možnosťami ovládania a monitorovania. 

Skrátenie prestojov kvôli servisu

Vďaka úplne bezúdržbovej pohonnej sústave je oprava nového modelu GA o pol hodiny rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu. Inovatívny olejový filter s rýchlym pripojením umožňuje rýchle odstránenie a inštaláciu filtra.